Trailery

Determinig of Boundaries

16. ledna 2016 v 7:05 | Rachel.
Ahoj,
je to sice asi rok, co jsem vytvořila tento trailer, ale autorka povídky jej chtěla zveřejnit až s povídku. Ale co se nestalo. Povídka zveřejněna nebude, takže už zůstal samotný trailer. A vzhledem k tomu, že mi přijde líto, aby zůstal světem nespatřen, rozhodla jsem se Vám ho ukázat.


Tak co na trailer říkáte?
Máte k němu něco, co se vám nelíbí?
Dejte vědět, budu se snažit zlepšit nedostatky :))

Light in the darkness

5. února 2014 v 14:42 | Rachel.
Ahoj všichni!
Jak se máte? Ano, přiznávám, že se zase ozývám poměrně se zpožděním a to sakra velkým, ale who cares.. Tentokrát přináším trailer, který měl vyjít 1.2., ale nastaly jakési komplikace + nulová inspirace.. Ale tak něco jsem přeci jen vytvořila. Jak už jsem psala, tak povídka bude vydávána od 29. května a třeba vás trailer konečně navnadí ;)
Hope you like it :)Monster

1. ledna 2014 v 23:50 | Rachel.
Nazdár!!
Hlásím se znovu a to s dokončeným trailerem na povídku Monster. :) Co si o něm myslíte??


Povídku naleznete zde.

Tvorba trailerů - objednávky

1. ledna 2014 v 13:00 | Rachel.

Chtěl/a bys trailer ke svojí povídce a myslíš si, že je na tolik originální a kvalitní, že mě zaujme?? Tak zkus svoje štěstí a napiš mi. Můžeš poslat i kus povídky a odkaz na ni. Ukázka mé práce zde.

!MOŽNOST OBJEDNÁVKY ZRUŠENA!

1. Název povídky
2. Vaše přezdívka
3. Kde bude/je vaše povídka zveřejněná
4. O kom povídka je
5. Popis děje povídky - čím podrobnější tím lepší, nebojte se detailů
6. Postavy - charaktery, vzhled

7. Další (pokud máte nějaké speciální přání - hudební nebo textový podklad nebo obrázky, či animace atd.) - nezaručuji ovšem, že veškeré vaše požadavky budou splnitelné

Svůj požadavek odešli na email: jedenpribeh@seznam.cz a pokud ti do dvou dnů odpovím, tak máš vyhráno.

pozn.1: Tvorba traileru je časově náročná a ne všechny požadavky jsou splnitelné. Jsem ochotná s vámi vaši představu traileru probrat. Takže se v případě toho, že vás vyberu nebojte se mnou jednotlivé kroky konzultovat.
pozn.2: Kroky 1.-6. jsou povinné.

Bezejmenná

22. prosince 2013 v 19:32 | Rachel.

Ahoj,
posledních několik dnů jsem svůj volný čas trávila nad tímto trailerem a po dlouhé dřině jsem konečně něco vyplodila. Je to trailer, který jsem dělala na objednávku (zprostředkovanou skrze facebook) jedné milé slečně. Je mi líto, že na něj musela tak dlouho čekat, ale s časem jsem na tom holt zle. No, nevadí. Povídka je rozepsaná a autorka ji, co nevidět dopíše a začne uvěřejňovat. Více info určitě se určitě dozvíte na jejím blogu zde.


A jaký je váš názor na tento trailer?

The people of many faces - trailer k povídce

17. listopadu 2013 v 9:33 | Rachel.

Je to jen několik minut, co jsem přidala takový úvod k vícedílné povídce, kterou mám právě rozepsanou a mám k ní vytvořený trailer, nad kterým jsem pár hodin strávila. Určitě si najděte pár minut času a zjistěte, co vás v povídce čeká. Sice toho neprozrazuje moc, ale něco málo by mohl ;)
 
 

Reklama