Cesta za snem

Cesta za snem - 7.puzzle

9. ledna 2016 v 13:06 | Rachel.

Pěkný sobotní den,
uznávám, že teď se to tu zase zaseklo. Je to cekem zklamání, ale hodně jsem přemýšlela nad tím, že budu vydávat články denně. A rozhodla se, že nebudu. Sice zanechám rubriky nebo seriály, které jsem zavedla, ale články budou víceméně random záležítostí. Během každého týdne budu mít náladu na něco jiného.

A třeba i díky tomu konečně začne tento blog sloužit účelu, jakému sloužit měl.

Dnes jsem si připravila další puzzli a rozhodla se o ni podělit ;)

Cesta za snem - 6.puzzle

20. prosince 2015 v 21:00 | Rachel.

První tóny, které mě nutí tančit. Cítím optimismus, i když mě žádné dobré zprávy nepotkaly. Možná spíše naopak. Je to nečekané. Najednou si odpovídám na otázky, na které jsem se dříve bála jen myslet. Určuji si priority, zvažuji varianty a volím si cestu. Vypočítávám cenu, kterou mě stojí, a zvažuji, kolik jsem ochotná zaplatit.

Cesta za snem - 5.puzzle

13. prosince 2015 v 12:00 | Rachel.

Vypadala jsem namotivovaně? Odhodlaně? Rozhodnutě? Nejspíš. Ale to mě brzy opustilo. Puzzle č.5 je o mých posledních čtyřech měsících a o tom, jak jsem se cítila, co se mi honilo hlavou. Je o boji s vlastní leností, která z nějakého nepochopitelného důvodu vyhrává.

Cesta za snem - 4.puzzle

6. prosince 2015 v 16:14 | Rachel.

Pěknou neděli všem,
po až neuvěřitelné době přidávám čtvrtou puzzli ze seriálu Cesta za snem, kterou jsem napsala někdy začátkem srpna a nebyla jsem schopná ji nahrát na blog. Ale v celém projektu je stejně důležitá jako puzzle pátá, která bude následovat teď po dlouhé pauze. Bude se jednat o souhrn toho, co jsem se naučila. Něco, co bych si ráda v budoucnu připomínala.
Takže dnes puzzle č.4 a pak již brzy další.

Cesta za snem - 3.puzzle

31. července 2015 v 13:43 | Rachel.

Jsou dny, kdy se cítíme pod psa a pak jsou dny, kdy jsme štěstím bez sebe. Teď jsem nad tou tenkou linií mezi oběma extrémy. A proto je tahle puzzle tolik důležitá, aby mi v pozdějších dnech, které budou mnohonásobně náročnější, připomněla, za co stojí bojovat.

Cesta za snem - 2.puzzle

29. července 2015 v 9:24 | Rachel.

Druhá puzzle. Každý den není růžový, a proto je možná lepší se z toho vypsat a neplácat sebou jako velryba na suchu.

Cesta za snem - 1.puzzle

25. července 2015 v 11:47 | Rachel.

Protože jsem se konečně rozhodla jít si za svými sny, ale není to zrovna nejjednoduší, rozhodla jsem se občas sepsat vlastní myšlenky, které budu sdílet zde na blogu. Rozhodla jsem se každou svojí etapu zapisovat formou puzzlí a postupně tak skládat mozaiku, která snad dá na konci celistvý obrázek. Hlavním účelem tohoto je dodat odvahu nejen sobě, ale i jiným, co se třeba snaží jít si za svými sny a klopýtají stejně jako já. Takže pevnou vůli a hodně zdaru. :))

 
 

Reklama