Volba - nová povídka/prolog

26. ledna 2016 v 13:06 | Rachel.

Někdy před Vánocemi jsem si zasteskla po psaní a otevřela word, kde jsem už od prázdnin měla několik řádků k povídce, kterou nosím v hlavě víc než přes rok. A tak jsem začala znovu psát. No a dnes jsem se rozhodla, že povídku budu zveřejňovat i zde na blogu. Wattpad má sice náskok, ale ne tak velký, který by se nedal dohnat.

Dnes tedy jen několik úvodních slov a od příště už rovnou nové díly.

pozn.: Jedná se o příběh, kde vystupují postavy, které jsou inspirované lidmi z okolí, nicméně jejich role se liší od jejich skutečného života. Ale pokud chcete, můžete to považovat za fanfiction. Dále je povídka inspirovaná taktéž anime.***

Všichni známe příběhy z pohledu hlavních hrdinů. Sledujeme jejich těžká rozhodnutí, strach a překážky, které po své cestě překonávají. Ale co když se tentokrát autor rozhodne přesunout do popředí postavu, která je tak nepatrná jako zrnko písku na pískovišti, ale neméně důležitá jako ostatní zrnka? Co když se pro jednou nepodíváme na příběh z pohledu hlavních hrdinů jako je Harry Potter, Eragon nebo snad Thomas?! Co když naším vypravěem bude Hermiona, Aria nebo Theresa?!

"Chcete ji poznat?
Chcete znát tu dívku, která žije v cizím stínu?
Ano?
Pak se pojďte seznámit.
Tohle je Rachel."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama