Rozjíždíme to!

12. prosince 2015 v 18:00 | Rachel. |  Informace

Čao,
jak jste si možná někteří všimli (pokud jste někdy teda už na mém blogu byli), tak jsem se zase po x měsících rozhodla dát blog do chodu. Připravovala jsem to už dlouho, ale pořád jsem to nesmyslně odkládala. A tak se stalo, že jsem se jeden den konečně sebrala a udělala první krok. Jupíí, potlesk. Překonávám se.

No a tenhle článek píšu hlavně proto, že Vám chci dát vědět, co všechno vás vlastně čeká. Jste zvědaví? Já také.

Tak první věcí je asi můj nový seriál Cesta za snem (článek bude vycházet každou neděli), který jsem začala vydávat v červenci tohoto roku. Celý projekt vznikl na popud všeho toho, co se kolem mě dělo. Jak jste si možná někdo všiml dřív, byla jsem častokrát plná ideálů, které se mi nepodařilo splnit. A tak jsem vytvořila puzzle, které píšu, abych sama sobě připomínala, čím si procházím a co potřebuji překonat. Chci tím vlastně donutit sama sebe k nějaké akci. A možná i sdílet s někým motivaci, protože je to skvělé, když v tom člověk není sám, ne?

Jako další tu máme Autorské okénko (články budou vycházet každé pondělí), což je rubrika, která vznikla na základě předmětu Autorské čtení, jenž mám ve škole. A je to taky z toho důvodu, že jsem se teď na delší dobu vzdala psaní povídek, protože mě to dost časově omezovalo. Zároveň jsem ale cítila, že povídkám nemůžu dát, co si zaslouží. Ale to neznamená, že je nedopíšu. :D Já se k nim vrátím. ;)
Takže zde si můžete užít random věci, které občas napíšu.

Protože jsem se teď posledních několik měsíců začala zajímat nejen o korejskou hudbu, ale i korejské seriály, rozhodla jsem se nenechat čas přijít vniveč. Vymyslela jsem rubriku Ze světa dramat, ve které vám vždy v úterý a ve čtvrtek přinesu recenzi na různá korejská dramata, která jsem shlédla. Recenze budou náhodné, ale pokud byste měli zájem si přečíst o nějakém dramatu dřív, koukněte na seznam -ZDE- a zanechte mi komentář. A tadá. V nejbližší době můžete čekat článek.

A jako poslední jsem si připravila Hudební tipy, které budu chrlit každou středu. Nejedná se o rubriku, kde vyloženě budu hledat, co nového vyjde ve světě hudby, ale spíše o týdenní přehled o tom, na co jsem narazila. A nebude se to týkat jenom K-popu, takže žádné strachy. A hlavně tady v tomto případě doufám, že nalákám spoustu lidí na to, aby se se mnou podělili o vlastní hudební tipy, protože hudba je pestrá a já si ráda poslechnu cokoliv. Takže směle do toho.

A samozřejmě nesmím opomenout ani random články, které budou vycházet v pátek a v sobotu na základě toho, co mě napadne. Můžete sledovat menu, kde se průběžně bude objevovat seznam všeho, co připravuji a na co se můžete těšit.

Takže doufám, že mi zanecháte nějaký ten komentář, popřípadě mi dáte vědět, že taky máte blog a chcete, abych se na něj podívala.
Směle do toho. Prokrastinace mi vždycky šla. ;)
A od zítřka už v plné polní!

Krásný sobotní večer :)
Rachel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama