Únor 2015

It's all about me and my choices..

28. února 2015 v 20:29 | Rachel.
V pondělí mě čeká začátek třetího týdne letního semestru a já si uvědomuji, že konečně musím učinit definitivní rozhodnutí. Konečně se rozhodnout, co vlastně chci dělat, protože v tuto chvíli toho dělám spoustu, ale nic tak dobře, jak bych chtěla. Hodně jsem přemýšlela, co si vybrat, protože miluji tolik věcí a stále tápu. Chci toho tolik předat a zároveň si uvědomuji, jak moc riskantní je cesta, po které se hodlám vydat. Jedno je ale jisté. Blogování se pravidelně věnovat bohužel nebudu. Občas napíšu článek, kde budu mít chuť se z něčeho vypsat, ale jinak to bude ležet ladem a skladem. Možná spíš jako archiv mých povídek a mé práce.

Je to pro mě zvláštní období. Chtěla jsem toho dělat tolik, ale setkávám se s jistým zpětným rázem. Od sebe samotné, ale i od ostatních. Vše kolem vnímám tak nějak zvláštně. Myslím, že sama sobě bráním v rozletu. Shazuji se na základě kdo ví čeho a nedovolím si jít za svými sny. Pořád o tom všem jen mluvím, ale nic kloudného jsem pro to neudělala. Jak smutné. A narovinu už mě to přestává bavit. Jsem hlavně znechucená sama ze sebe. Z přístupu k tomu všemu. Z hodnot, kterými oplívám. Vlastně mi přijde, že pořád jen fňukám a s tím chci skončit.

Takže asi tak.. Pokud byste mi něco chtěli, víte, kde mě najít.. (Zkoušela bych to raději jinde, než tady :))
Doufám, že vy se máte a budete mít fajn
Rachel.

Little Mix - Salute (CD) recenze

5. února 2015 v 15:19 | Rachel. |  Recenze

Ahojky,
dnes jsem zde s mojí recenzí na CD čtyřčlenné dívčí skupiny známé jako Little Mix, které se podařilo v roce 2011 vyhrát pěveckou talentovou soutěž X-factor ve Velké Británii. Salut je v pořadí jejich druhým albem a vyšlo v roce 2013. Předcházelo mu album DNA vydané v roce 2012.