I'm back and I mean it..

9. ledna 2015 v 11:25 | Rachel. |  Informace

Zdravím!!! :))

Je to skoro rok, co jsem upgradovala článek s podobným obsahem jako bude tenhle, ale tehdy jsem ještě nevěděla, co vím teď. Tehdy jsem neměla za sebou už dvě zkouškové na vysoké a celkově jsem pořádně nevěděla, co to znamená časově zaneprázdněná. :D Uplynul už rok a já jsem toho zažila tolik, že jen stěží dokážu popsat všechny pocity v pár slovech a ani to není potřeba, protože nejdůležitější je výsledek.
Tento blog jsem zakládala s jedním jediným účelem. Pro sebe a pro lidi mě podobných. Jak jinak se spojit s lidmi z různých koutů republiky, kteří mají stejné zájmy, koníčky a názory, o které se nebojí podělit? A když to ve finále nevyjde, můžu sledovat vlastní pokroky a jestli jsem dokázala během roku vystoupit z vlastního stínu.

Teď už ale k věci. V menu můžete sledovat, co všechno mám v plánu, co připravuji, co je nového a tak podobně. Budu se snažit menu alespoň jednou týdně aktualizovat a tak vám dát vědět, co se změnilo popřípadě nezměnilo. Asi by bylo fajn tam přidávat i data upgradu, aby v tom nebyl guláš. Trochu to tu chci přeorganizovat. Co se týče povídek. Dokončím na blogu posílání povídky The people of many faces (v průběhu dopisování). U zbytku povídek z aktualizuji odkazy - ať už na blog nebo wattpad.

K článkům. Chci se na ně zaměřovat a jsem si jistá, že to budou článku všeho druhu, protože mám spoustu věcí, co chci říct. Spoustu zážitků, tipů a jsem si jistá, že i ostaní mají co říct. Jsem jedno velké ucho. Mám v plánu si články i předepisovat (pokud někdy bude méně času), aby blog nezažil takovou zástavu jako po většinu času 2014. Shame on me.

Takže mě už nezbývá než doufat, že na můj blog občas někdo zavítá, popřípadě si získá množství stálých příznivců, na které se budu těšit v komentářích (popřípadě si mě můžete najít na ostatních možných sítích vlevo v menu).

Mějte se krásně, užijte si víkend a hlavně se usmívejte

Rachel.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama