A co takhle J-pop?

27. ledna 2015 v 11:22 | Rachel. |  Souznění s rytmem
Čauky, čauky,

tak jsem se zas vyhrabala zpoza učebnic a přidávám příspěvek, který jsem chtěla přidat už dávno, ale nějak nebyl čas. Hlavně jsem se nechtěla více či méně rozptylovat od učení, protože i tak kolem mě byl dostatek aspektů, které mě každý den dostávaly na hranu vlastního sebeovládání. Teď už mě čekají jen dvě zkoušky a mnohem více času mezi nimi, takže se na ně můžu s klidem připravit a ještě k tomu občas sepsat nějaký ten článek.

Dneska jsem si připravila zase menší ochutnávku mého velmi širokého hudebního vkusu, kterým jsem se udržovala během zkouškového v mezích normálního člověka.

V prvním případě se jedná o japonskou hudební skupinu EXILE a jejich song NEW HORIZON. Když jsem ten videoklip viděla poprvé nestačila jsem se divit, ale po několikátém přehrátí písničky jsem se totálně dostala na její vlnu. :))


Druhý příspěvek je tentokrát z oblasti K-popu, kde jsem si neskutečně oblíbila song GOOD BOY, na kterém spolupracovali GD a TAEYANG. Obzvlášť teď to byl snad jediný song, který mi dokázal z hlavy vyhnat zkoušky a totálně mě zbavit nežádoucích myšlenek.


A co na ně říkáte, vy?? Líbí se vám K-pop nebo J-pop nebo do těchto končin nezabřenete?? Dejte vědět, co si myslíte. :))

A jen tak mimochodem.. :D Objevila jsem několik článků, které bych v průběhu následujících dnů zveřejnila, takže se máte na co těšit ;))
Rachel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama