Probuzení z hibernace

18. června 2014 v 20:21 | Rachel. |  Nepovídej!
Čauky mňauky!!
Právě jsem se probrala z jarního spánku, který bych označila za školní povinnosti, jež mě jaksi donutily se na několik týdnů ne-li měsíců odmlčet. A teď tu tak sedím, za sebou většinu zkoušek, další tři na dohled a před sebou papíry s průvodcovskými texty, které se musím do zítřka naučit.. Prostě nemeškám. Znáte to.. Hodně jsem v posledních dnech přemýšlela a tak nějak jsem se rozhodla uchýlit k lehce sobecké části sebe sama. Mám prostě zase moc plánů, ale tentokrát jsem opravdu odhodlaná to zvládnout a řekla bych, že jsem našla i dokonalý vzor. To je ale na trochu delší vyprávění, o tom zas jindy.

Jde o to, že bych chtěla do konce prázdnin dopsat LITD a možná ještě jednu povídku (protože jsme to promýšleli se Sid a zní to fakt zajímavě), která mi leží v hlavě a pak to s psaním zabalit. Je možné, že občas něco sesmolím, ale zabírá to příliš mnoho času. Nechci říct, že by mě to otravovalo, spíš už jsem nějak ztratila ten prvotní záměr, s kterým jsem povídky začínala psát. Našla jsem jiné priority, v kterých bych se ráda zlepšovala. Mé oči a srde se upírá k hudbě, kde bych se chtěla, doufejme v následujících několika letech, angažovat a snažit se zlepšit, možná i něco dokázat? Ale pokud to chci zvládnout, musím na sobě makat tak, jak jsem doposud nemakala. Musím přestat fňukat a konečně se hecnout, protože je krásné, když zjistíte, že si plníte vlastní sny.

To ale neznamená, že blog zruším. To vůbec. Nemám šajn, jestli sem někdo bude chodit, ale budu ho používat na oznamování mých vlastních názorů, možná do budoucnosti budou nějaká videa, fotky, či snad články o tom, jak si vedu a do budoucna snad i nový layout, pokud si ho vymyslím a někdo bude ochotný mi jej zpatlat.. :D To ale předbíhám.. Uvidíme, co se z na první pohled prázdninového shonu nakonec vyklube..

Mějte se krásně a snad vám moc nechybím. Pokud jo, můžete si mě najít na twitteru a podobných sociální sítích.. (Odkazy jsou v menu)
Páčko ;)
Rachel.

PS: Něco z mého součsného hudebního vkusu.. :) Do budoucnosti bych o této jihokorejské skupině s názvem SHINee napsala článek, takže doufejme, že to vyjde.. Popřípadě mi můžete napsat, co na ně říkáte ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama