Když vše nedopadne dle plánu

21. března 2014 v 20:59 | Rachel.

Ahoj všichni, jak se máte??
Pod nedávným článkem jsem zmínila, že se u mě poměrně dost věcí poslední dobou změnilo, takže jsem opět své plány krapet upgradovala. Tento příspěvek by vás měl o změnách informovat.

Možná si někteří z vás vzpomínají na novinky, které jsem odhalila 1.1.2014 o naplánování povídek, které jsem chtěla v průběhu tohohle roku průběžně vydávat. No, jenže pravda je taková, že hned po tom, co jsem si povídky rozvrhla jsem ztratila jakoukoliv chuť je psát. Ty povídky jsem jednoduše řečeno těmi datumy pohřbila. Možná je to i tak trochu vlivem toho, že moc lidí povídky neuchvátily a zrovna u těchto povídek mi strašně moc zpětná vazba chybí. Ano, nemám ráda, když takhle někdo fňuká, ale zase na druhou stranu to chápu.. Takže ve finále to štve jen mě, protože jsem to nedokončila, i když to mám vymyšlené, takže mám v plánu ty povídky někdy dopsat, ale kdy, to opravdu netuším. Možná až se budu nudit a budu chtít psát.

Teď píšu LITD a bude to jediná povídka, kterou budu v následujících týdnech, měsících psát. Mám jí ráda a dobře se mi píše, plus s ní mám velké plány. Jen doufejme, že to vedle vysoké zvládnu. Přeci jenom mi v posledních několika dnech došlo, že všechno není tak moc jednoduché a psaní zabírá docela dost času, a proto si nemůžu dovolit psát tolik povídek najednou. Co si budeme povídat. Nic mě do toho nekope, takže píšu jen ve volných chvílích, a jelikož můj život je značně hektický, tak těch chvil je poskromnu. Určitě by to mohlo být horší, ale to už je jedno. Nevím, jestli si to někdo přečte a něco to změní, ale alespoň nemůžu říct, že jsem o tom nikoho neinformovala.. Takže se mějte krásně a užijte si víkend..
Rachel.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jane jane | 4. dubna 2014 v 8:53 | Reagovat

Zrovna včera jsem projížděla celý tvůj blog a přemýšlela, do které další povídky kromě LITD se pustit. Zaujala mě většina, ale když vím, že se hned do nich nepustíš, tak to raději i já odložím a přečtu si je po dokončení LITD, nebo až je začněš dopisovat, abych tu totiž nenadávala, že chci další díl a on se nějak objevil. :) No, ale rozhodně se pustím do jednodílovek, protože mě strašně lákají už jen Covery a styl tvého psaní, takže budou jistě úžasné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama