Únor 2014


Nothing lasts forever [I wish I had another chance] - 9.díl

17. února 2014 v 12:00 | Rachel. |  Nothing lasts forever [I wish I had another chance]
Další díl povídky pro Lens, kterou jsem před několika dny dopsala, takže se můžete těšit na pravidelně vydávání každé pondělí ve 12:00.

ZOH 2014 - Krasobruslení

9. února 2014 v 20:22 | Rachel. |  Nepovídej!
Všichni od pátku žijí olympiádou v Sochi a já osobně nejsem výjimkou. Posedávám u televize, vzhledem k tomu, že ji jinak spíše nezapínám, a fandím českým sportovcům. Nepropásla jsem naše dva medailové úspěchy a mám z nich velkou radost. Vlastně si znovu uvědomuji, že sportovci jsou něco, na co můžeme být v ČR pyšní. A i celková ta atmosféra kolem olympiády se mi neskutečně líbí. To jak všichni společně fandí a tak je opravdu bombastické. Opravdu moc.

Ale abych se dostala k pointě celého tohohle článku, tak jsem se dneska ocitla u vyysílání krasobruslení družstev. Pochytila jsem pointu průběhu bojů, ale tenhle článek jsem nespustila ani tak kvůli tomu, že rusko vyhrálo zlato, ale kvůli dvě ruským reprezentantům, kteří mě vyloženě dostali. Konkrétně mluvím o mladičké patnáctileté dívence Julii Lipnické, která mi vyrazila dech a stala jednou z nejmladších vítězek zlaté medaile v historii. A další osobností, žijící legendou krasobruslení, je jednatřicetiletý Rus, Jevgenij Pljuščenko. Sama si pamatuji dny, kdy jsem jej sledovala na světových pohárech a různých mistrovstvích a už ani nevím, jak dlouho mu fandím. Co jsem tak pochytila od moderátorů dnes při přenosu, tak zřejmě tento muž brzy ukončí kariéru, neboť je na krasobruslení poměrně starý. Jo, zdá se vám to taky směšné? :D Mě hrozně, ale sportovci holt končí brzy.

A proto jsem si dneska našla video z exhibice jednoho mistrovství světa, kde se na bruslích předvedl právě Jevgenij a toto jeho vystoupení mi naždy utkvělo v paměti. Jeho výběr hudby padl na písničku Toma Jonese Sex bomb a dodnes si ji nedokážu spojit s ničím jiným.


Jeho nepopiratelný humor a charisma udělalo z tohoto představení úžasnou show. Co si myslíte vy? A sledujete olympiádu? Podělte se o svoje názory, ráda si je přečtu.
Rachel.

5 Seconds Of Summer - She Looks So Perfect

8. února 2014 v 18:02 | Rachel. |  Souznění s rytmem
Ahojky, jak se máte?
Já vím, že jsem říkala, že blog trochu rozpohybuji, ale abych se přiznala, tak se momentálně snažím dát nějak dohromady ze zkouškového. Snažím se uklidnit, psát, číst a tak podobně, takže si sednout a psát nějaký ten článek se mi fakt nechce, ale já věřím, že se k tomu určitě brzy dokopu. Fakt jo, I swear ;)

A teď proč jsem se ukázala dneska? Včera vyšel kluků ze 5SOS nový song s názvem She looks so perfect a musím uznat, že se mi ta písnička fakt líbí. Ze začátku jsem se bála, že se mi to nebude líbit, ale zamilovala jsem si ji. Co na tu psíničku říkáte vy?? Znáte 5SOS??


Doufám, že jste si písničku oblíbili stejně jako já a bude příjemným rozptýlením během sobotního večera.
Mějte se krásně
Rachel.

Light in the darkness

5. února 2014 v 14:42 | Rachel. |  Trailery
Ahoj všichni!
Jak se máte? Ano, přiznávám, že se zase ozývám poměrně se zpožděním a to sakra velkým, ale who cares.. Tentokrát přináším trailer, který měl vyjít 1.2., ale nastaly jakési komplikace + nulová inspirace.. Ale tak něco jsem přeci jen vytvořila. Jak už jsem psala, tak povídka bude vydávána od 29. května a třeba vás trailer konečně navnadí ;)
Hope you like it :)