O co jde?!

28. prosince 2013 v 18:07 | Rachel. |  Informace

Hey guys :)
Jistě jste si všimli nového layoutu, který mi vytvořila a nastavila Elwie (http://your-layouts-team.blog.cz/), za což ji neskutečně děkuji, protože mě se hrozně líbí a nakoplo mě to k dodělání věcí, co mám pro vás připravené a hlavně k tomu, abych tomuhle blogu dala nějaký tvar a směr :)

Takže, jak už jsem několikrát naznačovala, tak hodlám přesně na Nový rok vydat několik novinek týkající se hlavně mých povídek, ale i připravovaných článků. Vytvořím jakýsi kalendář, který mi bude připomínat, co musím všechno stihnout. :D Do budoucnosti bych ráda, aby se tenhle blog dostal do podvědomí lidí, s kterými mám něco společného. S lidmi, kteří mají rádi moje příběhy a jejichž příběhy mám ráda i já. Takže už můžeme jen doufat, že se zadaří.

To je asi všechno, co jsem měla na srdci. Takže si do kalendářů zapište 1.1.2014, protože budu pro vás mít pár novinek a doufám, že hlavně své čtenáře tím potěším. Nevím, jestli se ještě do konce roku ozvu, pokud ne, tak všem přeji pěkného Silvestra a hlavně co nejpovedenější vstup do nového roku, hlavně se moc nestřískejte.. :)
Páčko
Rachel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama