Prosinec 2013

O co jde?!

28. prosince 2013 v 18:07 | Rachel. |  Informace

Hey guys :)
Jistě jste si všimli nového layoutu, který mi vytvořila a nastavila Elwie (http://your-layouts-team.blog.cz/), za což ji neskutečně děkuji, protože mě se hrozně líbí a nakoplo mě to k dodělání věcí, co mám pro vás připravené a hlavně k tomu, abych tomuhle blogu dala nějaký tvar a směr :)

Takže, jak už jsem několikrát naznačovala, tak hodlám přesně na Nový rok vydat několik novinek týkající se hlavně mých povídek, ale i připravovaných článků. Vytvořím jakýsi kalendář, který mi bude připomínat, co musím všechno stihnout. :D Do budoucnosti bych ráda, aby se tenhle blog dostal do podvědomí lidí, s kterými mám něco společného. S lidmi, kteří mají rádi moje příběhy a jejichž příběhy mám ráda i já. Takže už můžeme jen doufat, že se zadaří.

To je asi všechno, co jsem měla na srdci. Takže si do kalendářů zapište 1.1.2014, protože budu pro vás mít pár novinek a doufám, že hlavně své čtenáře tím potěším. Nevím, jestli se ještě do konce roku ozvu, pokud ne, tak všem přeji pěkného Silvestra a hlavně co nejpovedenější vstup do nového roku, hlavně se moc nestřískejte.. :)
Páčko
Rachel.Relationships between people

23. prosince 2013 v 21:38 | Rachel. |  Téma týdne
Je mi jasné, že jsem téma dne minula sice jen o pár hodin, ale i tak jsem nad tím nějakou chvilku přemýšlela a rozhodla se o vztazích vyjádřit. Upřímně teď mám takovou trošku přemýšlecí chvilku a potřebuji si někam vylít srdíčko, takže asi tak. A hlavně jsem si k tomuhle článku vytvořila obrázek a jsem na něj strašně pyšná. Nic moc, ale mě to stačí.

pozn.: Pokud vás nezajímají moje myšlenkové pochody a hlavně moje fňukání, tak to raději ani nečtěte.

Bezejmenná

22. prosince 2013 v 19:32 | Rachel. |  Trailery

Ahoj,
posledních několik dnů jsem svůj volný čas trávila nad tímto trailerem a po dlouhé dřině jsem konečně něco vyplodila. Je to trailer, který jsem dělala na objednávku (zprostředkovanou skrze facebook) jedné milé slečně. Je mi líto, že na něj musela tak dlouho čekat, ale s časem jsem na tom holt zle. No, nevadí. Povídka je rozepsaná a autorka ji, co nevidět dopíše a začne uvěřejňovat. Více info určitě se určitě dozvíte na jejím blogu zde.


A jaký je váš názor na tento trailer?


James Arthur - Recovery

21. prosince 2013 v 22:24 | Rachel. |  Souznění s rytmem
Zdravím, pěkný sobotní podvečer :)
Jak jsem slíbila, tak jsem se rozhodla, že blog přivedeme k životu, že? :) Tak v tom po včerejším příspěvku pokračuji. Během dneška jsem si totiž znovu pustila písničku od Jamese Atrhura Recovery a jsou absolutně unešená. Písnička už ze začátku vypadala dost nadějně a jak o sobě směle ráda prohlašuji, tak jen máloco se mi začne líbit na první poslech. I když jsou písničky, které mě na první poslech zaujmou a já je pak poslouchám pořád dokola a následně zjistím, zda se mi líbí nebo ne. U těch dalších songů je to tak, že si je musím poslechnout víckrát, abych si na ně udělala nějaký názor a Recovery se stala jednou z těch písní, které si pouštím neustále dokola, protože je to absolutní pecka. A potom, co jsem se zaposlouchala do textu, tak připusiji tomuhle muži další body. Je to jen a jen dobře, že někdo takový vyhrál X-factor a věnuje se dál hudbě, protože o něm budeme slýchat i nadále (alespoň v to doufám).
Na Jamesovi se mi ale líbí ještě jedna věc. V příštím roce se ukáže v ČR. Bohužel jsem lístky na koncert jaksi propásla. Byly neskutečně rychle vyprodány a já se ani nedivím, takže do budoucna doufám, že se mu tu zalíbí a na budúce se už jeho koncertu zúčastním, protože zrovna jeho zpívat na živo slyšet prostě musím :) :)

Že by Ježíšek?!

20. prosince 2013 v 22:15 | Rachel. |  Nepovídej!


Nazdárek!!
Tak nám dneškem začaly vánoční prázdniny a já to shledávám narozdíl od jiných velmi otravným faktorem. Letos pro mě Vánoce znamenají spíše mraky restů, učení a podobně. Vím, že většina lidí se těší na dárky, které dostane, či snad ty, co daruje, ale u mě je to v obou případech bída. Na dárky, které mám dostat si nestěžuji, sama jsem si je vybrala, ale jaksi postrádám časy, kdy jsem se na Štědrý večer těšila. No a dárky, které letos daruji jsou the worst ever. Trust me.. -_- Rozhodně nesmím opomenout tu pravou vánoční atmošku, kdy se sejde celá rodina, ale tady taky pokulháváme. Ano, potřebuji si postěžovat, neskutečně mě to deptá a za politování budu vděčná. I'm joking ;) :D Opravdu nehodlám tohle tady jako hrotit. :D
Říkala jsem si, že když už budu mít více toho volného času, což znamená opět skoro žádný, tak bych mohla zase na nějakou chvilku rozhejbat blog a připravit si pro vás, mé budoucí čtenáře, nějaká ta překvapení. Ano, mám hlavu plnou nápadů na všemožné projekty kraviny a tak dále, ale všechno postupně. Takže k tomu v nejbližší době sednu a uvidíme. Třeba se mi to všechno podaří geniálně vymyslet a blog zažije pár změn. Přiznejme si totiž, že trocha té organizace by neškodila. Ujasnit k čemu slouží a podobně. You know. ;)
Teď momentálně zápasím se Sony Vegasem a s Photoshopem a snažím se nad těmi dvěma programy získat kontrolu, ale úspěšně mi nakopávají prdel. Já jsem však vytrvalá a jistě se brzy dočkáte nějakého toho produktu z mojí vlastní výroby. Prostě to rozjedeme.. Juhuuu.. :D
Hmm.. Doufám, že tyhle žvásty plné naděje nebudou jen planými výstřely do tmy a fakt se mi podaří téhle mé volnočasové aktivitě dát nějaký směr, protože upřímně řečeno mám v hlavě tolik kydů a nemám je kde ventilovat :D Sice si tady občas přijdu jako člověk se samomluvou, but who cares?!
No, takže na závěr mého rychlého příspěvku, zatímco tu jen tak proletím, bych všem chtěla popřát krásné svátky, bohatého Ježíška a hlavně, co nejméně stresu. Pořádně si to užijte, hoďte se do klidu a mějte se fajn. Já se totiž budu snažit dohnat, co jsem nestihla. Holt člověk jako já nedokáže chvilku posedět v klidu.
Mějte se fajne
Rachel.

PS: Pár songů pro nalazení trochu vánoční atmošky ala amerikano :D ;) - below ;)

Small miracle

19. prosince 2013 v 0:51 | Rachel. |  Jednodílné povídky
Jednodílná povídka s vánoční tématikou
Za překrásný úvodní obrázek děkuji mé milované Lens ... thank you, honey