For the first time

2. listopadu 2013 v 22:53 | Rachel. |  Nepovídej!

Sakra, ví někdo, jak se tohle ovládá?? Kde je to zatracený tlačítko?? Už píšu?? No vypadá to, že jo, so.. Ehm, ehm..

Zdravím! :D
No, vypadá to, že jsem si založila blog a absolutně vůbec s ním neumím. To bude zase jednou srandy kopec. Řekla bych, že se ode mě asi očekávají nějaká slova na uvítanou. Takže jak začít. Možná.
VÍTEJTE!
Kruci, to ale vůbec nezavání originalitou, who cares. Stejně tohle všechno vzniklo z jednoho jediného důvodu a to proto, že bych velmi ráda někde ventilovala svoje připomínky, svoji práci ve volném čase a prostě tak nějak všechno, co dělám. Sociální sítě jsou mi málo, takže jsme se rozhodla realizovat i jiným směrem. Takže to by byl účel téhle podívné zbloudilosti, tedy absolutně nesmyslného nápadu. Jakobych měla dost času na to, sedět za pc a psát nějaký srajdy, ale někde to vysílat musím, ne? A když jsem zjisitila, že blogy jsou teďka IN, tak jsem se rozhodla držet basu. Upřímně netuším, jak mě dlouho podobná ptákovina bude držet a jak moc se u toho natrápím, ale tak uvidíme. Třeba tu s vámi, potenciálními a imaginárními čtenáři, zkysnu na věky věků. I když to raději ne. Jednou taky musím umřít, ale do toho daleko.
Strašně ráda bych věděla, co za hlody tu mám ještě psát, ale to se určitě rozjede. I hope :D, takže teď to zapíchnu, rozloučím se, zatím vlastně sama se sebou a do budoucna možná s nějakým návštěvníkem? Pokud to teda někdo někdy najde. Muhaha. Nevadí.
Myslím, že odletím čeknout, jak tenhle článek vypadá a dyžtak se pokusím zase nějaká ta písmenka vypotit.
Čao ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama