30 seconds to mars

2. listopadu 2013 v 23:19 | Rachel. |  Souznění s rytmem
PECKA!
Většina mých přátel ví, že na spoustu dobrých songů a interpretů přijdu až velmi pozdě. Nebo se mi prostě začnou líbit, až když se všem oposlouchají a 30 seconds to mars nejsou výjimkou.. Právě teď jsem absolutně maximálně pohlcená jejich hudbou a právě písničkou City of angel a videoklipem, který člověka jako jsem já pohladí na duši. Zbožňuji lidské příběhy a to, jak tito lidé vypráví o Los Angeles je prostě.. awww.. Jsem z toho pořád trochu rozlítaná, ale snažím se zatím psát alespoň trochu normálně, ale to se jistě brzy změní, protože já se neumím normálně vyjadřovat. Lidé kolem mě to znají, ale dost o mě. Já se vám představím jindy, až nebudu unavená. Teď si užijte tuhle hudební pecku a těm z vás, kteří se chystají do postele přeju dobrou noc. Takže hlavně sobě :D
Adios :)

PS: Zajímalo by mě, co dělám zle, že sem nemůžu dát tu změnšeninu a upřímně mě to neskutečně frustruje. So. Asi na to prdím..

YES!! Přišla jsem na to!! Jsem Bůh.. No tak zas až tak moc si nefandím, ale právě tu předvádím vítězný taneček, protože na mě si jen tak technika nepřijde :D :D No to je jedno, tak GOOD NIGHT AND SWEET DREAMS ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama